Pół roku za nami

"Jeśli się postaramy, życie może być jak wędrówka w letni dzień. Zadbajmy o to, by mieć jak najlepsze wspomnienia. Zamiast narzekaća na pogodę albo na niewygodne buty, cieszmy się przyrodą i poznawaniem nowych ludzi. Jesteśmy tu w krótkiej podróży."

Na pewien czas o tym zapomniałam. O tym, żeby po prostu cieszyć się życiem, ale chyba mogę szczerze i w końcu powiedzieć, że znowu jestem szczęśliwa i cieszę się z tego gdzie jestem teraz. 




Komentarze